Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Profesjonalny hosting www

Cena: 1,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Webd Partner
Miasto: Warszawa
   
dodano: 2014.06.03
ważne do: 2024.08.02
wyświetleń: 1628

Szczegóły oferty:

Firma Globtel Internet, właściciel serwisu webd.pl specjalizuje się w dostarczaniu usług hostingowych. Dodatkowo zapewnia kompleksową obsługę związaną z rejestracją i utrzymywaniem domen internetowych.

Firma powstała w 2001 roku. Od początku istnienia jej priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Z tego względu zespół pracowników wybiera markowe i nowoczesne rozwiązania, takie jak: serwery firmy Dell, podzespoły Supermicro, Areca, 3ware, oprogramowanie CentOs, Cpanel. Od 2004 roku działania firmy są ściśle ukierunkowane na świadczenie usług hostingowych. Pierwszym dostawcą serwerów była amerykańska firma The Planet. Od 2005 roku serwery dzierżawiono od holenderskiej firmy Leaseweb, zaś od 2006 roku są kolokowane w tej serwerowni.

Firmę budują i rozwijają wysokiej klasy specjaliści. Dzięki ich kreatywności i zaangażowaniu Globtel Internet znajduje się w czołówce najlepszych firm hostingowych w Polsce. Od 2006 witryna webd.pl zajmuje wysokie pozycje w rankingu Top100. W ostatnim kwartale 2009 roku, według badań MegaPanel PBI/Gemius w kategorii Hosting, witryna klasyfikuje się na 4 pozycji w zakresie firm uwzględniających komercyjne rozwiązania. Najlepszym wskanikiem znaczącej pozycji firmy na rynku usług hostingowych jest liczba zadowolonych klientów wynosząca około 70 tysięcy.

http://www.webd.pl?partner=hzerem

 

Reklama
Logo 2